KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 11729135
nr 1172 9135
Erland Brand
(f. 1922), Sverige
Etsningar, 4 st, Lösa blad, 1960-tal, 125-upplagor, bladets mått: 30x33 - 34x38 cm
Erland Brand, svensk bildkonstnär född 1922.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 mars 2018
kl 20:02:50
20/3 19:31:57
100 kr
26/3 19:38:53